text.skipToContent text.skipToNavigation

BOSCH Пегла за коса PHS 5193ID EK000203205

BOSCH Пегла за коса PHS 5193ID: EK000203205

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.190 ден

Цена
2.990 ден

BOSCH PHS 5193 Боја: Кафеава со златен сјај Температура од 100°C до 200°C Брзо загревање за 60 секунди Јачина : 39 W Автоматско исклучување: 30 минути Гаранција 1 годинa  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Карактеристики на BOSCH Пегла за коса PHS 5193:Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата од 100- 200°C Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура Температурно подесување за здрава,сува и оштетена коса ON/OFF копче за уклучување и исклучување Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата Брзо загревање 60 секунди Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање Торбица за чување отпорна на топлина Кабелот се врти за поголемо движење Приклучна сила : 39 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!