text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Пегла за коса PHS 5193IDEK000203205
4.190,00 ден
Нашата најниска цена
2.990,00 ден
Карактеристики на BOSCH Пегла за коса PHS 5193:Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата од 100- 200°C Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на темп...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Карактеристики на BOSCH Пегла за коса PHS 5193:Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата од 100- 200°C Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура Температурно подесување за здрава,сува и оштетена коса ON/OFF копче за уклучување и исклучување Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата Брзо загревање 60 секунди Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање Торбица за чување отпорна на топлина Кабелот се врти за поголемо движење Приклучна сила : 39 W
Бренд Bosch
Тип на производ Glačalo za kosu