text.skipToContent text.skipToNavigation

Dyson Corrale Dark Nickel/Fuchsia пегла за косаID EK000433709

Dyson Corrale Dark Nickel/Fuchsia пегла за косаID: EK000433709

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
34.990 ден

3 нивоа на температура 165C, 185C, 210C Време на полнење (90%) 40 мин Време на полнење (100%) 70 мин Време за безжично користење до 30 мин Флексибилни п...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • 3 нивоа на температура 165C, 185C, 210C
  • Време на полнење (90%) 40 мин
  • Време на полнење (100%) 70 мин
  • Време за безжично користење до 30 мин
  • Флексибилни плочки
  • Зачувување на косата и бојата на косата
  • 4-cell-lithium-ion батерија
  • Користење со или без кабел

Тип на производ Пегла за коса
Бренд Dyson
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!