text.skipToContent text.skipToNavigation

Dyson Supersonic Hair Dryer Iron/Fuchsia фен за косаID EK000433711

Dyson Supersonic Hair Dryer Iron/Fuchsia фен за косаID: EK000433711

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
29.450 ден

Моќност: 1600 W Ниво на бучава: 77 dBA 4 нивоа на топлина 3 нивоа на брзина Проток на воздух: 13 l/s Тежина: 815 грама Димензии (В/Ш/Д...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 05.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Моќност: 1600 W
  • Ниво на бучава: 77 dBA
  • 4 нивоа на топлина
  • 3 нивоа на брзина
  • Проток на воздух: 13 l/s
  • Тежина: 815 грама
  • Димензии (В/Ш/Д): 24x10x8 cm
тип на производ Фен за коса
Бренд Dyson
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!