text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO TA-2216, 45W, LCD Преса за косаID EK000586582

FUEGO TA-2216, 45W, LCD Преса за косаID: EK000586582

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

1.299 ден

Цена
999 ден

Седмична акција!

Преса за коса FUEG...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Преса за коса FUEGO TA-2216, 45W, LCD

  • Напон:110-240V 50 / 60Hz 45W
  • PTC - Елемент за греење
  • Алуминиумска плоча со керамика
  • LCD дигитален дисплеј - контрола на температура
  • Индикатор вклучување / исклучување
  • 360 степени вртежен кабел
Тип на производ Пегла за коса
Бренд Fuego
Гаранција 1 год.
Keramički premaz Да
Zaključavanje temperature Не
Торбичка Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!