text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX HOME фен за коса HD-2200CDIDEK000291210
Цена
570  ден
VIVAX HOME фен за коса HD-2200CD

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.04.2020

VIVAX HOME фен за коса HD-2200CD
Бренд Vivax
Тип на производ Фен за коса