text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
  • ВИВАKC ХОМЕ пегла за коса патна ХС-05Т ВИВАKC ХОМЕ пегла за коса патна ХС-05Т
    439,00  ден
  • SENCOR Пегла за коса SHI 131 SENCOR Пегла за коса SHI 131
    560,00  ден
    SENCOR Пегла за коса SHI 131. Технички карактеристики: Боја: Темно сива Апарат за рамнење на косата Погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин Рамномерно распоредување на температ...