text.skipToContent text.skipToNavigation
Панасониц ЕХ5573С825IDEK000003782
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

ПАНАСОНИЦ, Моќност 2000 В, Останато 3 брзине,3 температуре загријавањ,дифузор, Боја металик сребрна