text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Adler 2224, фенIDEK000020639
Цена
1.169  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Adler 2224, фен. Моќност: 2200 W. 2 контролни брзини. 3 температурни нивоа. Копче за ладен воздух. Насочувач и дифузер