text.skipToContent text.skipToNavigation
Adler 2231, патен фенIDEK000020556
Цена
799  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

ADLER 2231, патен фен. Моќност: 1600 W, 2 контролни брзини, Функција на ладен воздух, Рачка на склопување