text.skipToContent text.skipToNavigation
ETA 2336 90000 Преса за коса+Iskra RH-1818 травел фенIDEK000069355
1.999  ден
Цена
900  ден
ETA 2336 90000 Преса за коса+Iskra RH-1818 травел фен /преса/ Пружини плочи (керамички слој) за совршена корекција на коса Температурна поставка од 120 ° C до 200 ° C Механичка регулација Лесна за ...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.02.2020

ETA 2336 90000 Преса за коса+Iskra RH-1818 травел фен /преса/ Пружини плочи (керамички слој) за совршена корекција на коса Температурна поставка од 120 ° C до 200 ° C Механичка регулација Лесна за користење и сигнализација за постигнување температура Ротационен кабел за напојување Безбедносен осигурувач против прегревање Должина на кабелот за напојување 2м Јонизатор Да Моќност 38 W /фен/ Моќност: 1200W, 2 променливи брзини, Рачка на преклопување, Компактен, Јамка за закачување, Мал дифузер Лесени тивок 1 година гаранција
Моќност 1200 W
Бренд Iskra
Гаранција 1 год.
Тип на производ Фен за коса