text.skipToContent text.skipToNavigation

ISKRA RH-1803AM-1 ФЕН ЗА КОСА -црнID EK000499778

ISKRA RH-1803AM-1 ФЕН ЗА КОСА -црнID: EK000499778

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.490 ден

Цена
1.341 ден

• Фен ISKRA RH-1803AM-1 (црна) • Напон: 230V ~ 50Hz • моќност: 2000W • 2 прилагодливи брзини • Ладно копче за удар • Негативен генератор на јон • Со висечка јамка • лесен • Тивка • Боја: црна • Ди...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• Фен ISKRA RH-1803AM-1 (црна) • Напон: 230V ~ 50Hz • моќност: 2000W • 2 прилагодливи брзини • Ладно копче за удар • Негативен генератор на јон • Со висечка јамка • лесен • Тивка • Боја: црна • Димензии на пакетот (во мм): 225 (L) x 95 (W) x 275 (H) • Нето тежина: 0,70 кг • Бруто тежина: 0,80 кг • 24 месеци гаранција Пакување надворешно пакување Надворешно пакување EAN-код: 3830042564454 • Димензии на кутијата (во мм): 490 (L) x 240 (W) x 570 (H) • Кол: 10 парчиња / картон • Нето тежина: 7 кг • Бруто тежина: 8 кг
Тип на производ Фен за коса
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!