text.skipToContent text.skipToNavigation

ISKRA RH-1827M-5 ФЕН ЗА КОСА -црнID EK000499764

ISKRA RH-1827M-5 ФЕН ЗА КОСА -црнID: EK000499764

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.590 ден

Цена
1.431 ден

Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење. Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2200W, 2 променливи брзини, 3 подесувања за тем...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење. Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2200W, 2 променливи брзини, 3 подесувања за температура Копче за дување ладно, Генератор на негативни јони, Лесен и Тивок 2 години гаранција
Тип на производ Фен за коса
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!