text.skipToContent text.skipToNavigation

ISKRA RH-1837-2BL ФЕН ЗА КОСА сивID EK000499774

ISKRA RH-1837-2BL ФЕН ЗА КОСА сивID: EK000499774

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.390 ден

Цена
1.251 ден

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2000W, 2 променливи брзини, Копче за дување ладно, ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2000W, 2 променливи брзини, Копче за дување ладно, Генератор на негативни јони, Лесен и Тивок 2 години гаранција
Тип на производ Фен за коса
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!