text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra RH-1558-1BL Травел фен за косаID EK000458167

Iskra RH-1558-1BL Травел фен за косаID: EK000458167

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

790 ден

Цена
711 ден

Iskra RH-1558-1BL Боја: Црна 2 променливи брзини Моќност: 1000W Гаранција 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Моќност: 1000W, 2 променливи брзини, Рачка на преклопување, Компактен, Јамка за закачување, Лесен и тивок 2 години гаранција
Тип на производ Фен за коса
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!