text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење косаID EK000063023

Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење косаID: EK000063023

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.390 ден

Цена
1.251 ден

Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса, Моќност: 2.000W, Должина на кабел: 2метри, Нивоа на подесување: 2, Заштита од прегревање, 2 години гаранција.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!