text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE BHP623E13X АспираторID EK000321974

GORENJE BHP623E13X АспираторID: EK000321974

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.990 ден

Технички карактеристики Вграден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: B Боја на куќиште/декоративен оџак: Инокс Енергетска класа на осветлувањето: A Енергетска класа на филтер...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Технички карактеристики Вграден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: B Боја на куќиште/декоративен оџак: Инокс Енергетска класа на осветлувањето: A Енергетска класа на филтерот за маснотии: A Енергетска класа на проток на воздух: B Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 639 m³/h Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 492 m³/h Пречник на одводното црево: 15 cm Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 1: 245 m³/h Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 2: 426 m³/h Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 3: 639 m³/h Механичко управување Управување: Копче Број на степени на вентилаторот: 3 Инокс отпорен на отпечатоци од прсти Тип на осветлување: LED Копче за уклучување/исклучување на светлото Осветлување: 2 Моќност на осветлување: 6 W Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер со полиуретанска пена Јаглен филтер: 688572 Tип на мотор: Кондензаторски мотор Број на мотори: 1 Клапна за неповратен проток на воздухот: 150 mm Максимална бучавост: 68 dB(A)re1pW Висина: 310 mm Годишна потрошувачка на енергија: 66,7 kWh Димензии (ШxВxД): 60 × 31 × 30,5 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 70 × 38 × 43 cm Нето тежина на апаратот: 10,4 kg Бруто тежина на апаратот: 12,66 kg
Тип на производ Аспиратор
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на аспиратор Ѕидна
Енергетска класа B
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!