text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE TEG5U БојлерIDEK000067539
Цена
2.990  ден
GORENJE TEG5U Бојлер/Деклариран профил за употреба: XXS/Енергетска класа: А/Енергетска ефикасност на загревање на водата nwh: 35 %/Потрошувачка на енергија kWh/24h: 2,49 kWh/Прилагодување на темпер...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

GORENJE TEG5U Бојлер/Деклариран профил за употреба: XXS/Енергетска класа: А/Енергетска ефикасност на загревање на водата nwh: 35 %/Потрошувачка на енергија kWh/24h: 2,49 kWh/Прилагодување на температурата на термостатот: e/Функција EcoSmart: 0/Волумен: 5,7 l/Број на одводни места: 1/Начин на монтажа: Подпултна монтажа/Материјал на котелот: Пластика/Регулација на температурата: Електромеханичка
Тип на бојлер Под висок притисок
Енергетска класа А
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Бојлери