text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX EWH-10VRU бојлер за во кујнаIDEK000067527
Цена
3.399  ден
VIVAX EWH-10VRU бојлер за во кујна

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.07.2020

VIVAX EWH-10VRU бојлер за во кујна
Тип на бојлер Под висок притисок
Енергетска класа B
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Тип на производ Бојлери