text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko RFSA 240 M33XBN ЗамрзнувачID EK000575303

Beko RFSA 240 M33XBN ЗамрзнувачID: EK000575303

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

24.999 ден

Цена
23.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Замрзнувачи
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на замрзнувач Вертикални
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 215 kg/24h
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!