text.skipToContent text.skipToNavigation

Favorit HCF 300 ЗамрзнувачID EK000563567

Favorit HCF 300 ЗамрзнувачID: EK000563567

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

20.999 ден

Цена
14.999 ден

ЗАМРЗНУВАЧ HCF 300 Спецификации  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

ЗАМРЗНУВАЧ HCF 300

Спецификации

ВОЛУМЕН

290 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

A

ГАС

R600A

ДИМЕНЗИИ(ШXДXВ)

1090 X 610 X 850

МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА

ДА

КОРПА

1

ДОПУНСКИ КОРПИ

2

ЛЕД СВЕТЛО

ДА

НАДВОРЕШНА РАЧКА + КЛУЧ

ДА

WINTER SECURITY

(-15 СТЕПЕНИ)

Тип на производ Ладилници
Бренд Favorit
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А
Поставување на производот Самостоечки
Тип на замрзнувач Хоризонтален
Вкупен волумен 300 l
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 287 kg/24h
Потрошувачка на ел. енергија 113 kWh/annum
Бучавост (dB) 43 dB
Одмрзнување на замрзнувачот Автоматски
Промена на насоката на отварање на вратата Не
Висина 85 cm
Ширина 109 cm
Длабочина 61 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!