text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FGCF7150W ЗамрзнувачID EK000576144

Fuego FGCF7150W ЗамрзнувачID: EK000576144

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.999 ден

Цена
10.999 ден

Хоризонтален замрзнувач Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A Нето капацитет:145L Жичана корпа:1 Димензии:84x71x55cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Хоризонтален замрзнувач
  • Автоматско одмрзнување
  • Енергетска класа:A
  • Нето капацитет:145L
  • Жичана корпа:1
  • Димензии:84x71x55cm
Тип на производ Замрзнувачи
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Енергетска класа А
Поставување на производот Самостоечки
Тип на замрзнувач Вертикални
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 145 kg/24h
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!