text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FGHO 251 CFMC Хоризонтален замрзнувачID EK000576143

Fuego FGHO 251 CFMC Хоризонтален замрзнувачID: EK000576143

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

13.999 ден

Цена
11.999 ден

Хоризонтален замрзнувач Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A Нето капацитет:251L Жичана корпа:1 Ниво на бучава:42dB Потрошу...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Хоризонтален замрзнувач
  • Автоматско одмрзнување
  • Енергетска класа:A
  • Нето капацитет:251L
  • Жичана корпа:1
  • Ниво на бучава:42dB
  • Потрошувачка на енергија:311kWh/year
    Димензии:85х95,5х62,5
Тип на производ Замрзнувачи
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Енергетска класа А
Поставување на производот Самостоечки
Тип на замрзнувач Хоризонтален
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 251 kg/24h
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!