text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE FH330W, хоризонтален замрзнувачIDMK-19049
Цена
15.690  ден

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

GORENJE FH330W, хоризонтален замрзнувач
Капацитет на замрзнување 325 l
Тип на замрзнувач Хоризонтален
Поставување на производот Самостоечки
Енергетска класа А
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Замрзнувачи