text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME CFR-142 замрзнувачID EK000546757

VIVAX HOME CFR-142 замрзнувачID: EK000546757

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
11.999 ден

VIVAX HOME CFR-142 Хоризонтален замрзнувач Енергетска класа: A+ Поставување: Самостоен Капацитет: 142 литри Димензии (ШхВxД): 62.5 × 85.4 × ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • VIVAX HOME CFR-142 Хоризонтален замрзнувач
  • Енергетска класа: A+
  • Поставување: Самостоен
  • Капацитет: 142 литри
  • Димензии (ШхВxД): 62.5 × 85.4 × 55.9 cm

 

Vivax Home CFR-142 замрзнувачот е идеален избор за складирање и чување намирници за секое семество. Има зафатнина од 142l и супер моќ на компресорот кој овозможува брзо замрзнување, а со самото тоа и заштеда на електрична енергија. Има 1 корпа која не е фиксна и овозможува лесно преместување, лесен е за чистење, и се одликува со многу мала бучавост. Вратата е фиксна има функција за предупредување на превисока температура, капацитет на замрзнување 12kg/24h. Гаранција 5 години

тип на производ Замрзнувачи
Бренд Vivax
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на замрзнувач Хоризонтален
Вкупен волумен 142 l
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 12 kg/24h
Климатска класа N-ST-T
Број на фиоки/садови 1
Време на чување во случај на прекин на струја 35 h
Брзо замрзнување Не
Промена на насоката на отварање на вратата Не
Висина 85.4 cm
Ширина 62.5 cm
Длабочина 55.9 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!