VIVAX HOME CFR-143 замрзнувачID EK000602857
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
VIVAX Старо за Ново: Замени го стариот апарат со нов VIVAX самостоечки уред и искористи + 5% попуст со кодот: VIVAXSTAROZANOVO! Дознај повеќе овде!
- 13.290 ден
- Цена
- 11.290 ден
Старо за ново +5% со кодот: VIVAXSTAROZANOVO
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 02.06.2026
Гаранција: 5 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
| Бренд | Vivax |
| Гаранција | 5 год. |
| Енергетска класа | E |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Тип на замрзнувач | Хоризонтален |
| Вкупен волумен | 143 l |
| Капацитет на замрзнување (kg/24h) | 14 kg/24h |
| Потрошувачка на ел. енергија | 183 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 40 dB |
| Климатска класа | SN-N-ST-T |
| Одмрзнување на замрзнувачот | Рачно |
| No Frost | Не |
| Број на фиоки/садови | 1 |
| Време на чување во случај на прекин на струја | 34 h |
| Осветлување на внатрешноста | Не |
| Брзо замрзнување | Не |
| Промена на насоката на отварање на вратата | Не |
| Индикатор на отворени врати | Bez zvučnog i svjetlosnog signala |
| Висина | 85 cm |
| Ширина | 77 cm |
| Длабочина | 56 cm |
| Нето тежина | 30 kg |