text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME MFR-32E вертикален замрзнувачID EK000602851

VIVAX HOME MFR-32E вертикален замрзнувачID: EK000602851

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.500 ден

Вертикалниот замрзнувач VIVAX MFR-32E ќе ги задоволи повеќето корисници кои треба да за...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Вертикалниот замрзнувач VIVAX MFR-32E ќе ги задоволи повеќето корисници кои треба да замрзнат мала количина храна.
Покрај тоа што е економичен во потрошувачката на енергија, зафаќа и многу малку простор. Тој е идеален избор за хотелски соби, викендички или како помошен замрзнувач за одредени соби.
Волуменот на замрзнувачот од 32 l обезбедува свежина на храната и го продолжува времето на нејзино користење.
Температурата на замрзнување се контролира во 3 позиции.
Доколку е потребно, отворањето на вратата во вистинската насока може да се смени во отворање во лева насока.

Сите спецификации
Тип Слободно стоење
Технологија за замрзнување Конвенционално ладење
Контрола Механички
Нето волумен на замрзнувачот (l) 31
Оцена со ѕвездички на замрзнувачот ****
Број на полици во замрзнувачот 1
Број на фиоки/корпи во замрзнувачот -
Отворање на вратата Шарките фабрички поставени надесно, но променливи
Енергетска ефикасност Е
Бучава (dB) 41
Климатска класа N / ST
Материјал - врата Обоен метал
Боја Бело
ширина (cm) 47,2
висина (см) 49,2
Длабочина (cm) 45
Ширина на пакувањето (cm) 52
Висина на пакетот (cm) 50,3
Длабочина на пакување (см) 46,5
Тежина на уредот (кг) 15,5
Напојување 220-240 V AC
Тип на производ Замрзнувачи
Бренд Vivax
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Тип на замрзнувач Вертикални
Вкупен волумен 32 l
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 2 kg/24h
Климатска класа ST
Број на фиоки/садови 1
Време на чување во случај на прекин на струја 16 h
Брзо замрзнување Не
Промена на насоката на отварање на вратата Да
Висина 49.2 cm
Ширина 47.2 cm
Длабочина 45 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!