text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX VF 2500 Вертикален замрзнувачIDEK000033453
Цена
14.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

VOX VF 2500 Вертикален замрзнувач, 6 фиоки, Бел, 210л