text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO DSA240K21W, 223L (177/46), 147cm, A+, бел комбиниран ладилникIDEK000326415

11.499 ден
Цена
10.999 ден
BEKO DSA240K21W комбиниран ладилник Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 147 x 54 × 60 cm

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2021

BEKO DSA240K21W, 223L (177/46), 147cm, A+, бел комбиниран ладилник. Технички карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:223L, Капацитет на фрижидерот:177L, Капацитет на замрзнувачот:46L, Потрошувачка на енергија:226kW/h годишно, Ниво на бучава:40dB, Димензии:147x54x60cm, гаранција 60 месеци.
Капацитет на ладење 223 l
Енергетска класа А+
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на производ Ладилници
Останато 147x54x60cm