text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO RCSA 330 K20PT inox комбиниран ладилникIDEK000037050
Цена
19.990  ден

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

BEKO RCSA 330 K20PT inox комбиниран ладилник. карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:295L, Капацитет на фрижидерот:205L, Капацитет на замрзнувачот:90L, Автономна работа:18h, Капацитет на замрзнување:5kg/24h, Потрошувачка на енергија годишно:267kWh, Ниво на бучава:42dB, Димензии:185x60x60cm
Капацитет на ладење 295  l
Начин на ладење Low Frost 
Тип на производ Комибиниран ладилник 
Висина 185  cm
Поставување на производот Самостоечки 
Ширина 60  cm
Енергетска класа А+ 
Бренд Beko 
Гаранција 5 год. 
Тип на производ Ладилници 
Останато