text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилникID EK000037051

BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилникID: EK000037051

21.999 ден
Цена
20.990 ден
BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилник Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 185 x 60 × 60 cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.02.2022

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилник. карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:295L, Капацитет на фрижидерот:205L, Капацитет на замрзнувачот:90L, Автономна работа:18h, Капацитет на замрзнување:5kg/24h, Потрошувачка на енергија годишно:267kWh, Ниво на бучава:42dB, Димензии:185x60x60cm
Останато x
Тип на производ Ладилници
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа А+
Ширина 60 cm
Поставување на производот Самостоечки
Висина 185 cm
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење Low Frost
Капацитет на ладење 295 l