text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилникIDEK000326409

BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилникID:EK000326409

Цена
13.999 ден
BEKO RDSA240K20S, сребрен комбиниран ладилник Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 147 x 54 × 60 cm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO RDSA240K20S, 223L (177/46), 147cm, A+, сребрен комбиниран ладилник. Технички карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:223L, Капацитет на фрижидерот:177L, Капацитет на замрзнувачот:46L, Потрошувачка на енергија:226kW/h годишно, Ниво на бучава:40dB, Димензии:147x54x60cm, гаранција 60 месеци.
Останато 147x54x60cm
Тип на производ Ладилници
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа А+
Ширина 54 cm
Поставување на производот Самостоечки
Висина 147 cm
Капацитет на ладење 223 l