text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO RDV 6200A, ладилникIDEK000021220
Нашата најниска цена
10.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO RDV 6200A, ладилник со горна комора и автоматско одмрзнување
Тип на производ Ладилник