text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO TSE 1245, ладилникIDEK000021172
Нашата најниска цена
8.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO TSE 1245, ладилник со комора
Тип на производ Ладилник