text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE NRK611PW4 Самостоен комбиниран фрижидерIDEK000211237
24.490  ден
Цена
21.490  ден
GORENJE NRK611PW4 Самостоен комбиниран фрижидер. Технички карактеристики: Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Метална в...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

GORENJE NRK611PW4 Самостоен комбиниран фрижидер. Технички карактеристики: Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Метална врата Интегрирана рачка Боја: Бела Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm Климатска класа: N, ST, T 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 230 / 222 l Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 95 / 85 l Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h Издржливост при прекин на електрична енергија: 21 h Електронско управување позади вратата CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста IonAir со Multiflow 360° функција NoFrost Plus Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze) Штедлива програма (EcoMode) ЛЕД осветлување на кровот 4 стаклени полици Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач XXL SpaceBox фиока Простор за замрзнување: 3 фиоки 2 стаклени полици Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,82 kWh Бучност: 42 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 75 cm Нето тежина на апаратот: 64,5 kg Бруто тежина на апаратот: 67,5 kg Приклучна моќ: 120 W Осигурувач: 10 A Код: 730737
Капацитет на ладење 325 l
Начин на ладење No Frost
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 185 cm
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 60 cm
Енергетска класа А+
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Ладилници
Останато x