text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE NRK6191CX,Самостоен комбиниран фрижидерIDEK000211240
26.490  ден
Цена
22.990  ден
GORENJE NRK6191CX, комбиниран ладилник. CrispZone со HumidityControl, IonAir со Multiflow 360 °C функција, AdaptTech ладење: Интелигентен систем на памтење. Дигитален покажувач на температура, NoFr...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

GORENJE NRK6191CX, комбиниран ладилник. CrispZone со HumidityControl, IonAir со Multiflow 360 °C функција, AdaptTech ладење: Интелигентен систем на памтење. Дигитален покажувач на температура, NoFrost Plus, FastFreeze - Брзо замрзнување , 1 компресор, регулација на температура, Slot-in:Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm. 5 стаклени полици, BottleMat држач за шишиња, FreshZone фиока, LED осветлување на кровот , 4 стаклени полици. Штедлива програма EcoMode
Капацитет на ладење 325 l
Начин на ладење No Frost
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 185 cm
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 60 cm
Енергетска класа А+
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Ладилници
Останато x