text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE R6191DX, Самостоен ладилник.IDEK000033901
Нашата најниска цена
24.450,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

GORENJE R6191DX, Самостоен ладилник.
Тип на производ Ладилник