text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE RB3091AW, ладилникIDEK000033898
Нашата најниска цена
9.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE RB3091AW, ладилник
Тип на производ Ладилник