text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE RB4061AW, ладилникIDEK000033895
Цена
12.190  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

GORENJE RB4061AW, ладилник