text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE RB4061AW, ладилникIDEK000033895
Нашата најниска цена
12.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

GORENJE RB4061AW, ладилник
Тип на производ Ладилник