text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE RF4141ANW, самостоен ладилникIDEK000078224
13.490  ден
Цена
11.990  ден
GORENJE RF4141ANW, самостоен ладилник. Карактеристики: Бруто капацитет: 210 l, Тип на апарат: Самостоен , Енергетска класа: A+, Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm, Волумен: бруто/нето: 210 / 207 ...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2020

GORENJE RF4141ANW, самостоен ладилник. Карактеристики: Бруто капацитет: 210 l, Тип на апарат: Самостоен , Енергетска класа: A+, Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm, Волумен: бруто/нето: 210 / 207 l, Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 168 / 166 l, Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 42 / 41 l, Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h, Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h, Механичко управување, 3 стаклени полици, Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња без држач, Флексибилен сад за јајца, 1 сад за лед, Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,59 kWh, Нето тежина на апаратот: 37,6 kg, Бучност: 40 dB(A), гаранција 60 месеци.
Капацитет на ладење 210  l
Начин на ладење Статички 
Тип на производ Комибиниран ладилник 
Висина 143  cm
Поставување на производот Самостоечки 
Ширина 55  cm
Енергетска класа А+ 
Бренд Gorenje 
Гаранција 5 год. 
Тип на производ Ладилници 
Останато