text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE RK6161AW, комбиниран ладилникID EK000033897

GORENJE RK6161AW, комбиниран ладилникID: EK000033897

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
21.990 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE RK6161AW, комбиниран ладилник