text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE RK6202EW, комбиниран ладилник.IDEK000033903
Цена
24.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

GORENJE RK6202EW, комбиниран ладилник.