text.skipToContent text.skipToNavigation
Hyundai RF 260 W, ладилникIDEK000021237
Нашата најниска цена
9.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Hyundai RF 260 W, ладилник со горна комора
Тип на производ Ладилник