text.skipToContent text.skipToNavigation
KONCAR Комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BFIDEK000217698
11.240 ден
Цена
9.890 ден
KONCAR Комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BF. Бела боја Вкупна корисна запремина 227 л Разладувачки дел: 187 l Комора: 40 l Капацитет на замрзнување 2kg/24h 1 компресор По висина подесиви нозе напред ...

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

KONCAR Комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BF. Бела боја Вкупна корисна запремина 227 л Разладувачки дел: 187 l Комора: 40 l Капацитет на замрзнување 2kg/24h 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледената вода Автоматско одмрзнување во разладувачкиот дел Рачно одмрзнување во комората Отварање на вратата во десно, преместива 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина Осветлување на внатрешноста Сад за лед,лопатка за лед Сад за зеленчук од транспарентна пластика Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 226 Климатска класа: N Еколошки гас : R600a Бучност: 41 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А+ Димензии (VxŠxD): 144x54x60 cm
Капацитет на ладење 227 l
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 144 cm
Ширина 54 cm
Енергетска класа А+
Бренд Končar
Гаранција 3 год.
Боја Бела
Тип на производ Ладилници