text.skipToContent text.skipToNavigation

LG GSJV30DSXF, 634L(416/218), F, 179 cm Side-by-Side фрижидерID EK000479456

LG GSJV30DSXF, 634L(416/218), F, 179 cm Side-by-Side фрижидерID: EK000479456

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
89.990 ден

LG GSJV30DSXF, Side-by-Side фрижидер Total NoFrost Smart инвертер компресор Multi Air Flow Smart Diagnosis Диспанзер Door-in-Door&trad...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 09.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • LG GSJV30DSXF, Side-by-Side фрижидер
 • Total NoFrost
 • Smart инвертер компресор
 • Multi Air Flow
 • Smart Diagnosis
 • Диспанзер
 • Door-in-Door™
 • LinearCooling™
 • Smart Diagnosis™
 • LED дисплеј
 • Аларм за врата
 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:634L
 • Капацитет на фрижидерот:416L
 • Капацитет на замрзнувачот:218L
 • Потрошувачка на енергија годишно:430kWh
 • Ниво на бучава:36dB
 • Димензии:179x74.3x91.3cm
Тип на производ Ладилници
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Боја Сребрена
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Side by side
Начин на ладење No Frost
Ukupni volumen 634 l
Volumen prostora hladnjaka 416 l
Volumen prostora zamrzivača 218 l
Potrošnja električne energije 430 kWh/annum
Buka (dB) 36 dB
Promjena smjera otvaranja vrata Не
Alarm za otvorena vrata Да
Dispenzer za vodu Не
Ledomat Да
Automatsko odmrzavanje hladnjaka Да
Wifi ugrađen Не
Висина 179 cm
Ширина 91.3 cm
Длабочина 74.3 cm
Neto težina 128 kg
Bruto težina 138 kg