text.skipToContent text.skipToNavigation

LG GSJV70WBTF, 635L(416/219), F, 179 cm Side-by-Side фрижидерID EK000479459

LG GSJV70WBTF, 635L(416/219), F, 179 cm Side-by-Side фрижидерID: EK000479459

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
95.999 ден

LG GSJV70WBTF, Side-by-Side фрижидер Total No Frost Smart инвертер компресор Multi Air Flow Smart Diagnosis Диспанзер Door-in-Door&tra...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 09.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • LG GSJV70WBTF, Side-by-Side фрижидер
 • Total No Frost
 • Smart инвертер компресор
 • Multi Air Flow
 • Smart Diagnosis
 • Диспанзер
 • Door-in-Door™
 • DoorCooling+™
 • LG ThinQ™ - WiFi
 • LinearCooling™
 • Smart Diagnosis™
 • LED дисплеј
 • Аларм за врата
 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:635L
 • Капацитет на фрижидерот:416L
 • Капацитет на замрзнувачот:219L
 • Потрошувачка на енергија годишно:437kWh
 • Child Lock
 • Ниво на бучава:36dB
 • Димензии:179x73.5x91.3cm
Тип на производ Ладилници
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Side by side
Начин на ладење No Frost
Ukupni volumen 635 l
Volumen prostora hladnjaka 416 l
Volumen prostora zamrzivača 219 l
Potrošnja električne energije 437 kWh/annum
Buka (dB) 36 dB
Promjena smjera otvaranja vrata Не
Alarm za otvorena vrata Да
Dispenzer za vodu Да
Ledomat Да
Automatsko odmrzavanje hladnjaka Да
Wifi ugrađen Да
Висина 179 cm
Ширина 91.3 cm
Длабочина 73.5 cm
Neto težina 131 kg
Bruto težina 141 kg