text.skipToContent text.skipToNavigation
Quadro R-110, ладилникIDEK000021306
Нашата најниска цена
6.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Quadro R-110, ладилник со внатрешен замрзнувач
Тип на производ Ладилник