text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX DD-207 WH Комбиниран ЛадилникIDEK000226602
13.999  ден
Цена
10.990  ден
VIVAX DD-207 WH Комбинираниот ладилник е многу практичен ладилник и замрзувач, кој ќе ги задоволи најголем дело од портошувачите биделќи се работи за ладилник и замрзнувач со двојна вратаи капаците...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2020

VIVAX DD-207 WH Комбинираниот ладилник е многу практичен ладилник и замрзувач, кој ќе ги задоволи најголем дело од портошувачите биделќи се работи за ладилник и замрзнувач со двојна вратаи капацитет сосема доволен за сите фамилии со просечен број на членови. Освен тоа што е штедлив во потрошувачката на електрична енергија, што докажува неговата енергетска класа А+, зафаќа многу малку простор. Овој ладилник е идеален избор за просечна фамилија или за простори како што се станови, куќи, викендички или апартмани за изнајмување. Капацитетот на ладилникот е вкупно 166 литри, со три стаклени полици што ви осигурува доволно простор за чување на вашите намирници кои секогаш ќе бидат свежи и повеќе одошто планирате. Фиоката на дното од ладилникот ќе ви овозможи одичен простор за складирање на свежото овошје и зеленчук а притоа истите да бидат одделени од остатокот намирници. Замрнувачот со вкупен капацитет од 41 литри ќе ви овозможи сигурен простор за замрзнување на вашето, овошје, зеленчук, сладолед, месо и се останато по ваша желба, а притоа со ниска потрошувачка на електрична енергија со своите максимални 4 ѕвездички. Доколку сакате или имате потреба можете многу едноставно и лесно да го промените правецот на отварање на вратичките од ладилникот и замрзбувачот, а сето тоа е објаснето во упатството за употреба. Технички спецификации: Број на полици во замрзнувачот 1, Број на полици во ладилникот 3, Број на фиоки во ладилнникот 1, Нето Капацитет на ладилникот 166 литри, Нето капацитет на замрзнувачот 41 литри, Самостоечки, Енергетска класа А+, Број на компресори 1, Боја бела, Гаранција 2 години.
Капацитет на ладење 166 l
Начин на ладење Статички
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 143 cm
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 55 cm
Енергетска класа А+
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Тип на производ Ладилници
Останато x