text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX HOME DD-207, ладилник со две вратиIDEK000053247
Цена
11.999  ден
VIVAX HOME DD-207, ладилник со две врати. Енергетска класа:А+. Нето капацитет: 166L, капацитет за замрзнување 41L

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.08.2020

VIVAX HOME DD-207, ладилник со две врати. Енергетска класа:А+. Нето капацитет: 166L, капацитет за замрзнување 41L
Капацитет на ладење 166 l
Начин на ладење Статички
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 143 cm
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 55 cm
Енергетска класа А+
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Тип на производ Ладилници
Останато x