text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX КК 3200 ФрижидерID EK000033419

VOX КК 3200 ФрижидерID: EK000033419

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
16.490 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX КК 3200 Фрижидер,Сив,три фиоки