text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VOX КК 3501 ФрижидерIDEK000033422
Цена
18.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

VOX КК 3501 Фрижидер,бел,три фиоки